Inwestycja

Starokrakowskie Wzgórze

Inwestycja Starokrakowskie Wzgórze to nasz kolejny projekt składający się z 12 domów/apartamentów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,
położone w Nowym Targu przy ulicy Starokrakowskiej, niedaleko szkoły podstawowej i kościoła. Każdy z domów posiada dwa poziomy mieszkalne z przestrzenią pod dachem do adaptacji o łącznej powierzchni użytkowania ok. 115m2 oraz własny ogródek o powierzchni minimum 40m2.
Parter mieści wiatrołap, pom. techniczne/spiżarka, toaletę, pokój dzienny oraz kuchnię.
Piętro mieści łazienkę oraz trzy sypialnie,
Poddasze użytkowe do zagospodarowania – wylany strop nad piętrem daje szerokie możliwości adaptacji. Dwa okna dachowe zapewnią bardzo dobre naświetlenie np. dla kolejnych pokoi mieszkalnych. Na poddasze można dostać się schodami z jednej z sypialni lub schodami systemowymi – do wyboru przez klienta. Każdy dom ogrzewany kotłem na gaz z ogrzewaniem podłogowym.
Budynki oddajemy w stanie deweloperskim – wykonane instalacje (elektryczne, wodne, kanalizacyjne) oraz wykonane tynki i wylewki. Przyszłym mieszkańcom pozostaje malowanie ścian i sufitów, wykonanie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych.
Na etapie budowania dopuszczalne dokonywanie zmian wewnątrz budynku.
Budynki ocieplone styropianem o gr. 15cm a nowoczesna elewacja wykończona imitacją drewna oraz kamienia. Materiały te cechuje wysoka jakość, długowieczność i szczególna odporność na warunki zewnętrzne.
Pomieszczenia posiadać będą duże panoramiczne naświetlenia w technologii PVC – profil sześciokomorowy, pakiet trzy szybowy – umożliwiające duże nasłonecznienie
i szerokoprzestrzenne widoki. Osiedle będzie stanowiło ogrodzony teren,
zamykany automatyczną bramą z panelem dostępu do budynków poprzez kody i kontrolną kamerę. Wspólnota mieszkaniowa (obejmująca części wspólne czyli dojścia do budynków oraz parking) zapewnia serwis, sprzątanie, ochronę i bezproblemowe życie przy minimalnym nakładzie finansowym. Każdy segment wraz z działką i przynależnym do niego ogródkiem objęty jest indywidualną księgą wieczystą i stanowi wyłączną własność klienta.
Teren zielony będzie zagospodarowany zielenią niską, ozdobną – również w obszarze ogródków przynależnych do budynków.
Nasza inwestycja to prestiżowa architektura w doskonałej widokowej lokalizacji dedykowana dla osób ceniących sobie spokój, kameralność miejsca i bezpieczeństwo zamieszkania.

Zakończenie inwestycji planuje się na II kwartał 2023
Zainteresowany?

Nie czekaj! Wybierz dom dla siebie.

Szukaj